Niks Vujačičs (Nicholas James Vujicic 1982) piedzimis bez rokām un kājām, bet dzīvo neatkarīgu, bagātu, piepildītu un “neiedomājami labu” dzīvi, būdams paraugs ikvienam, kas meklē patiesu laimi. Šajā grāmatā viņš uzsver, ka svarīgākais ir atrast dzīves mērķi un nekad nepadoties, lai kādas grūtības stātos ceļā. Niks stāsta par savu emocionālo cīņu bērnībā, pusaudža gados un arī vēlāk. “Ilgu laiku domāju, vai šajā pasaulē vēl kāds ir tāds kā es, un vai manā dzīvē bez sāpju un pazemojumu paciešanas ir vēl arī kāds cits mērķis.” Niks atklāj, ka ticība Dievam ir bijis galvenais viņa spēka avots, un stāsta, ka tad, kad sapratis – viņa misija ir iedvesmot citus cilvēkus tiekties pēc labākas dzīves un labākas pasaules, viņš guvis spēku veidot savu dzīvi tādu, kas sniedz gandarījumu un ir auglīga. Tā ir dzīve, kurai nav ierobežojumu.

 

Niks Vujačičs dzimis un audzis Austrālijā, bet tagad dzīvo Dienvidkalifornijā kopā ar sievu un diviem dēliem. Autors pazīstams visā pasaulē, vadot seminārus par motivāciju un ticību saviem mērķiem; viņš ir bezpeļņas organizācijas Life Without Limbs direktors.

“Mūsu dzīvei nav citu ierobežojumu kā vien tie, kurus tai uzliekam mēs paši. Esmu pārliecināts, ka man dzīvē viss ir iespējams. Vēlos, lai tev būtu tieši tāds pats uzskats par savu dzīvi neatkarīgi no tā, kādas grūtības nāktos piedzīvot.” (Niks Vujačičs)

Grāmatu varat iegādāties KALA Raksti interneta veikalā:

http://mieramtuvu.lv/?view=projekti_detail&Id=415

kā arī Jāņa Rozes, Valters & Rapa grāmatnīcās, grāmatu veikalos AMNIS un IHTIS