Otrdien, 2012. gada 27. martā, E-prasmju nedēļas ietvaros valsts aģentūra "Kultūras informācijas sistēmas" un projekts "Trešais tēva dēls" piedāvā konsultāciju - praktisku nodarbību - par darbu ar bibliotēkas profilu portālā biblioteka.lv.

Laipni lūdzam piedalīties ikvienas bibliotēkas pārstāvjus (skolu, augstskolu, publisko un citu), kas vēlas atsvaidzināt vai iegūt zināšanas un iemaņas par satura publicēšanu bibliotēkas profilā.

 

Bibliotēku portāls ir nozīmīgs instruments bibliotēku saziņai ar lietotājiem, kā arī papildus informācijas kanāls. To apliecina pēc projekta "Trešais tēva dēls" 2011. gadā veiktais SKDS pētījums.

 

79% bibliotēku lietotāju apgalvo, ka viņiem ir svarīgi, lai informācija par bibliotēkas piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī tās darba laiku un kontaktinformāciju būtu pieejama arī bibliotēku portālā; 69% lietotāju ir svarīgi tur iegūt informāciju par bibliotēkā plānotajiem notikumiem.

 

2011. gadā informāciju par bibliotēkas darba laiku ir meklējuši 90% lietotāju, bet informāciju par bibliotēkas pakalpojumiem – 81% lietotāju.

 

Konsultācija notiks otrdien, 2012. gada 27. martā plkst. 11:00-13:30 v/a "Kultūras informācijas sistēmas" telpās Tērbatas ielā 53-7 (5.stāvā), Rīgā. Ja būs nepieciešams, konsultācija notiks ilgāk.

 

Pieteikšanās līdz 26. martam, rakstot uz e-pastu 3td@3td.lv.

 

Ieteicams uz konsultāciju ņemt līdzi portatīvo datoru. Ja tādas iespējas nav, daļai dalībnieku dators tiks nodrošināts. Tā kā datoru skaits ir ierobežots, lūdzam informēt par datora nepieciešamību, piesakoties nodarbībai.

 

Svarīgi! - Dalībniekam, lai veidotu saturu savas bibliotēkas profilā, jābūt reģistrētam kā bibliotēkas lokālajam redaktoram. Pieteikties par bibliotēkas redaktoru var, izmantojot funkciju "Pieteikties par bibliotēkas redaktoru" tās bibliotēkas profilā, kuru pārstāvat. Ja vēl neesat lokālais redaktors, lūdzu piesakieties.

 

Uz tikšanos!

Ziņu sagatavoja:
Sandra Vīgante
3td komunikācijas vadītāja

Tagi: Bibliotēku portāls, e-prasmes, konsultācijas, E-prasmju nedēļa 2012