Līdz 5.aprīlim lasītājiem ir iespēja izteikt savu viedokli un balsot par sev vērtīgāko un nozīmīgāko Aleksandra Pelēča prēmijai izvirzīto grāmatu

Balsot varat bibliotēkas mājas lapā - talsubiblioteka.lv/aptaujas, Talsu mājas lapā - www.talsi.lv, www.draugiem.lv/talsubiblioteka/ un Talsu Galvenās bibliotēkas lasītavā līdz 5.aprīlim. Literārās prēmijas un lasītāju balvas pasniegšana notiks 10.aprīlī.

 

Ar A.Pelēča prēmijai izvirzītajām grāmatām varat iepazīties šeit.

 

Talsu novada dome par godu Aleksandra Pelēča (1920 – 1995) 80 gadu jubilejai 2000. gadā iedibināja tradīciju piešķirt literāro prēmiju literāro darbu autoriem par ieguldījumu A.Pelēča daiļrades pētniecībā un popularizēšanā, mākslinieciski augstvērtīgiem darbiem prozā, dzejā, publicistikā, literatūrzinātnē, kas veltīti Talsu, Dundagas, Mērsraga, Rojas novadam.


Aleksandra Pelēča literārā prēmija tiek piešķirta vienam novadu autoram par izcilu literāru darbību, kas ir dziļi saistīts ar sava laikmeta un sava novada norisēm un kurš ieguvis Prēmijas pretendentu izvērtēšanas komisijas augstāko vērtējumu.

Tagi: Talsi, Talsu Galvenā bibliotēka, Pelēča prēmija, balsošana