Sutru bibliotēkā jūlijā paredzētas sekojošas aktivitātes:

 

 

Izstādes:

 


1.-31. jūlijs "Ieaudz savā zemē un turies sīksts kā kārklu krūms!"
Godinot Mildu Geidāni 85.jubilejā, bibliotēkā tiek veidota izstāde. Rakstniece dzimusi 1928.gada 9.jūlijā un viņas mūžs traģiski aprāvies 2004.gadā.
Lasītājiem rakstniece pazīstama kā daudzu Lata romānu autore.
Izstāde paredzēta pieaugušo auditorijai.

 

 

1.-31. jūlijs „Žurnālistika- maizes darbs, bet romāns- paša priekam”

Rakstnieks Aivars Kļavis 17. jūlijā atzīmē savu 60. dzīves jubileju. Autors kādā intervijā par sevi ir stāstījis, ka viņa dzīvē nav plūstošu pāreju, ir - krasi  lēcieni pilnīgi citā sfē­­­­rā. Varbūt tāpēc, ka visu stipri ņemu pie sirds un nopietni. Ir tādi brīži, kuros par 180 grā­­diem esmu mainījis savu dzīvi - vai arī dzīve mainījusi mani. Šī atziņa attiecināma arī uz viņa daiļradi: dzeja, stāsti, vēsturiski romāni…

 

1.-31. jūlijs „Gaisma līgo Latvijā”

No 2013. gada 30.jūnija līdz 7.jūlijam notiks XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki. Sekot šo svētku aktualitātēm un iegūt informāciju par iepriekšējo svētku tradīciju vēsturi, var apskatot sagatavoto izstādi. Tās nosaukumam izvēlēti svētkus vienojošie vārdi.

 

1.-31.jūlijs „Stikla raksti…”

Akceptējot Līvānu pilsētas svētkus, ko caurvij stikla tematika, pagasta bibliotēkā veidojam atbilstošu izstādi. Publiski apskatāmi materiāli no bibliotēkas novadpētniecības krājuma, informācija par Līvānu stikla rūpnīcu un muzeju un citi ar stikla tēmu saistīti materiāli.

 

1.-31. jūlijs „Skaistuma dēļ pat ciest nav grēks” Andersens H. K.

Izstāžu cikla „Radoša pieeja praktiskām lietām” kārtējā izstāde. Šī mēneša piedāvātā tēma ir skaistumkopšana, ādas kopšana un kosmētika.

 

1.-31. jūlijs „…arī papīrs prot uzziedēt”

Bērnu auditorijai paredzētā izstāžu cikla „Vai zini ka…” kārtējā izstāde. Tikai nedaudz pacietības, mazliet iemaņu un mēs varam likt uzziedēt pat papīram! Tie, kuriem interesē papīra locīšana, jeb origami- laipni aicināti apskatīt mūsu izstādi! Tiek piedāvāta pat iespēja bibliotēkā, uz vietas ievingrināt roku šajā mākslā.

 

Pasākums:

9. jūlijā plkst. 13.30 „Raksti uz stikla”

Pasākums, tāpat kā izstāde „Stikla raksti” tiek organizēts ar domu pietuvināt Līvānu pilsētas svētkus novada pagastam. Tā būs radošā darbnīca stikla apgleznošanā. (Datums var mainīties)

Ziņu sagatavoja:
LNCB Sutru bibliotēkas vadītāja Lidija Pintāne

Tagi: Izstādes, Pasākums, aktivitātes