Atsākam datorapmācības! Otrdienās, ceturtdienās pēc jūsu pieraksta.

Ulbrokas bibliotēka aizvien aicina apgūt datorprasmes ar bibliotēkā pieejamajiem resursiem. Īsumā - jau esam apmācījuši bibliotēkas lietotājus kā ieslēgt un izslēgt datoru, kā rakstīt Wordā un kā interesanti izmantot internetu. Piedāvājam atkārtot zināšanas un iemācīties ko jaunu. Tāpat kā visi skolēni, septembrī jūs varēsiet atsākt mācības “jaunā klasē”. Un šoreiz, kā pirmos mācību priekšmetus apgūsim bibliotēkā bez maksas pieejamās abonētās datu bāzes, kuras arī paši bibliotekāri mēdz izmantot savā ikdienā. Skatīsim datubāzi “News”, kura piedāvā senākus un jaunākus rakstus periodikā par jūs interesējošiem cilvēkiem, notikumiem, tēmām. Otra datubāze “Letonika” noderēs dažādu vārdnīcu un enciklopēdiju izmantošanā. Te būs iespēja vairākus latviešu literatūras darbus lasīt elektroniski. Tepat arī valodas uzziņas, pasakas, Kultūras kanons. Īpaši atšķirots Digitālais saturs mācībām, tāpēc iegūt zināšanas par šo un otru datu bāzi aicinām ne tikai pieaugušos, bet arī skolēnus.

 

Oktobrī piedāvājam apgūt zināšanas, kā efektīvi izmantot bibliotēkas elektronisko katalogu. Tai skaitā – izdevumu meklēšana, pasūtīšana un pagarināšana elektroniski.

 

Novembrī apskatīsim tēmu, kā e-vidi izmantot pakalpojumu un rēķinu apmaksai. Bet ziemas sniegu un salu decembrī baudīsim ar interneta palīdzību, apgūstot Ziemassvētku tradīcijas, tradīcijas un rotājumus.

Pierakstīties un individuālajām nodarbībām varat bibliotēkā vai pa tālruni 67910503. Gaidām jūsu pieteikumus!

 

Vairāk par datu bāzēm varat izlasīt Stopiņu mājaslapas Ulbrokas bibliotēkas sadaļā Informācijas resursi – Datubāzes http://www.stopini.lv/lv/kultura/ulbrokas-biblioteka/informacijas-resursi/datubazes

 

Nodarbībām nepieciešams pieteikties savlaicīgi, un tām nav nepieciešamas priekšzināšanas. Apmācības veic Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkas darbinieki.

Kontaktinformācija: Ulbrokas bibliotēka, tālrunis 67910503, e-pasts: biblioteka@stopini.lv