Kaut gan sala un puteņa dienas vēl joprojām mijas ar atkusni, pārliecība par pavasara klātesamību ir attālinājusies. Zināms noslēpums meklējams arī dabā un grāmatu jaunumu piedāvājumā.

Jauna gada sākumā lasāmjaunumu plauktiņā piedāvājam: veselīga dzīvesveida padomus, panākumus un veiksmes meklējumus, smeldzīguma un smieklīguma izpausmes, talanta un izcila personību dzīves gājumu, kā arī dzēlīga, asprātīga un asa sižeta sajūtas. Aicinām pievienoties lasītāju pulkam, kas ir vai nu neizdarīta izvēle vai arī pārliecība un vēlme, uzlabot dzīves kvalitāti, rast saistošu literatūru un daudzveidīgas atklāsmes. 
Meklējiet, lasiet, vērtējiet! Plašāka informācija un ieskats par piedāvājumu apskatīts pievienotajā tīmekļa vietnē http://www.stopini.lv/lv/kultura/ulbrokas-biblioteka/informacijas-resursi/jaunako-gramatu-apskats Ja grāmata saskan ar jūsu izjūtām, tad tā satiek savu lasītāju.

Ziņu sagatavoja:

Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkas


bibliogrāfe Ieva Mūrniece

Tagi: jaunumi, jaunās grāmatas, Ulbrokas bibliotēka, jaunas grāmatas, janvāris, februāris, grāmatu apskats, Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēka, 2017