25. aprīlī Olaines Bibliotēka saviem apmeklētājiem piedāvāja iespēju piedalīties pasākumā "Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām", kas norisinājās Latvijas Bibliotēku nedēļas ietvaros.

Tikšanos atklāja Olaines Bibliotēkas vadītāja Anastasija Kargapoļceva, kura savā uzrunā klātesošiem pastāstīja par bibliotēkas radītājiem 2018. gadā. Apmeklētāji varēja uzzināt cik liels ir bibliotēkas krājums, kāds finansējums bija piešķirts jaunumu iegādei pērngad, ar kādiem grāmatu piegādātājiem strādā bibliotēka. 


Pasākuma turpinājumā bija iespēja iepazīties ar prezentāciju "Pasaules bibliotēkas", bet pēc tam klātesošie ar interesi noskatījās īsfilmu "15 labākās bibliotēkas pasaulē".


Neizpalika arī bez pašu apmeklētāju aktīvas iesaistes pasākuma norisē, piedaloties spēlē "Uzmini nu!". Tās ietvaros tika piedāvāts nolasīt citātus no klasiskiem literārajiem darbiem un uzminēt to autoru un nosaukumu. Ar šo uzdevumu daudzi veiksmīgi tika galā un tika apbalvoti ar nelielam dāvanām.


Tikšanos noslēdzot, Olaines Bibliotēkas vadītāja Anastasija Kargapoļceva lūdza klātesošos dalīties ar savam nākotnes bibliotēkas vīzijām, bet tam sekoja tējas baudīšana patīkamā, draudzīgā atmosfēra. 


Foto no pasākuma var aplūkot Olaines Bibliotēkas facebook vietnē šeit.

Ziņu sagatavoja:

Olaines Bibliotēka

Tagi: Pasākums, izstāde, Bibliotēku nedēļa, Olaine, Bibliotēku nedēļa 2019