2018. gads pagāja īpašā – Latvijas Republikas 100. gadadienas – zīmē. Gada garumā Olaines Bibliotēka piedāvāja apmeklētajiem gan interesantas izstādes “Latvijai 100 Olaines Bibliotēkā” (izstāžu cikls), gan dažādus pasākumus. Savukārt 27.decembrī pēcpusdienā sirsnīgā gaisotnē norisinājās pasākums "Grāmatu un bibliotēkas draugu tikšanās Latvijas simt

Gada nogalē, tūlīt pēc Ziemassvētkiem, kad visapkārt jaušama svētku noskaņa, viss ir skaisti izrotāts un cilvēki gatavojas trokšņainākām Jaunā gada sagaidīšanās svinībām, Olaines Bibliotēkā sapulcējas kupls grāmatu un bibliotēkas draugu pulks. Bibliotēkas kolektīvs aicināja apmeklētājus un lasītājus kopīgi rast prieku, atskatoties uz aizejošā gada spilgtākajiem notikumiem, kas iekrāsojuši 2018. gadu dažādās krāsās – gan bibliotēkas, gan cilvēku dzīves. 


Pasākuma ievadrunā Olaines Bibliotēkas vadītāja Anastasija Kargapoļceva sveica sanākušos un atskatījās uz gada laikā veiksmīgi paveikto. Klātesošajiem bija iespēja uzzināt vairākus interesantus faktus no bibliotēkas statistikas datiem. Cipari atspoguļoja to, cik grāmatas, periodika un citi izdevumi bija nepieciešami mūsu lasītājiem. Gada izskaņas pasākumā pats svarīgākais ir bibliotēkas darbinieku un lasītāju satikšanās un kopības sajūta.


Tad sekoja neliels notikumu kaleidoskops – ieskats Latvijas vēsturē laika posmā no 1918. gada līdz 2018. gadam. Bibliotēkas sagatavotās prezentācijas laikā klātesošie ar interesi atcerējās daudzus svarīgus faktus un interesantus notikumus. Neizpalika arī diskusijas par prezentācijā redzēto.


Pasākuma noslēguma daļa aizritēja ar aizraujošām sarunām pie kafijas un tējas tases, kurās apmeklētāji dalījās savās domās par interesantākajām un aktuālākajām grāmatām. Olaines Bibliotēka pateicas ikvienam par kopā paveikto un kopā pavadīto laiku!

 

Vēlam mums visiem radošu, saticīgu un darbīgu Jauno 2019. gadu! 

 

Foto no pasākuma var aplūkot Olaines Bibliotēkas facebook vietnē šeit.

Ziņu sagatavoja:

Olaines Bibliotēka

Tagi: pasākums, Olaine, Olaines Bibliotēka, Latvijai 100