E-prasmes pilnveidot un kļūt medijpratīgākam rosina Olaines Bibliotēka E-prasmju nedēļas 2017 ietvaros, kas norisināsies no 27.marta līdz 1.aprīlim. Teorētiskas un praktiskas aktivitātes un pasākumus aicināti apmeklēt un tajās iesaistīties ikviens pilsētas iedzīvotājs un bibliotēkas apmeklētājs.

 

Olaines Bibliotēka (Zemgales ielā 24) līdz 1.aprīlim ielūdz apskatīt tiešsaistes publikāciju un iespieddarbu izstādi "Virtuālās pieturzīmes". Izstādē pieejami arī praktiski un noderīgi padomi par drošību virtuālā vidē. Teorētiskās zināšanas vienmēr nostiprina un papildina praktiskās iemaņas.

Kļūt par e-prasmīgu bibliotēkas lietotāju nekad nav par vēlu. No 28.marta līdz 1.aprīlim  Olaines Bibliotēkā reģistrētiem lietotājiem būs iespēja saņemt praktiskas konsultācijas bibliotēkas elektroniskā kataloga un mobilās aplikācijas lietošanā, autorizācijas datu izmantošanā. Konsultācijas nodrošinās bibliotēkas darbinieki.

Savukārt Olaines Bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā (Kūdras ielā 16) bērni un jaunieši 27.–31.martam varēs praktiski darboties un nostiprināt datorprasmes un pieņemt lēmumus, balsojot par Latvijas skaistāko kolekcijas 2016.gada monētu Latvijas Bankas mājaslapā.

 

E-prasmju nedēļu Latvijā astoto gadu organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM). Informācija par E-prasmju nedēļu 2017 pieejama mājaslapā http://eprasmes.lv/, bet par pasākumiem Latvijas pilsētās un novados vairāk skatīt šeit.

Ziņu sagatavoja:

Olaines Bibliotēka

Tagi: Pasākumi, Izstāde, Olaine, Datorprasmes, E-prasmes, E-prasmju nedēļa, Medijpratība