2018. gada 14. martā plkst. 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Klusuma un meditācijas istabā (Mūkusalas ielā 3, 4. stāvā) notiks saruna "Roberta Mūka meditācijas filosofija". To vadīs "Via Integralis" kontemplācijas skolotājs Ilmārs Latkovskis.


Dalība bez maksas, bet vietu skaits ir ierobežots. Lūdzam reģistrēt savu dalību ŠEIT. Gadījumā, ja nevarat ierasties, lūdzu, paziņojiet par to, rakstot uz tereze.veinberga@lnb.lv.


Turpināsim janvārī aizsākto sarunu, kuru inspirēja latviešu filosofa Roberta Mūka grāmata "Kas ir meditācija?". Tur skarti vairāki mūžīgi un aktuāli jautājumi. Kāpēc egoistam grūta dzīve? Kas ir grēks? Reinkarnācija. Tukšums un Nekas. Nomoda miegs. Vai ir iespējama Ceturtā Atmoda?


Pasākuma otrajā daļā – kopīga meditācija. Īss atgādinājums par meditācijas pamatiem, akcentējot mantru un centrējošos vārdus.


Klusuma un meditācijas istaba LNB darba laikā ir pieejama ikvienam bibliotēkas apmeklētajam, un tajā regulāri tiek rīkoti izglītojoši sarunu cikli, ko papildina ar meditāciju saistīti tematiskie pasākumi. Vienlaikus šeit pieejama literatūra par meditāciju.
  

 
Informāciju sagatavoja:

Augusts Zilberts

Sabiedrisko attiecību vadītājs

Latvijas Nacionālā bibliotēka

E-pasts: augusts.zilberts@lnb.lv

Tālr.: 67716235

Tagi: Meditācija