Noslēdzies Kursīšu bibliotēkas-informācijas centra realizētais projekts “Portrets tuvplānā (5)”, kuru finansiāli atbalstīja VKKF. Projekts tika atbalstīts ar 800.00 euro lielu līdzfinansējumu. Projekts ilga no 01.03.-30.11.2017.

Projekta laikā notikuši 7 pasākumi-literāras tikšanās ar latviešu rakstniekiem Ingu Ābeli, Arno Jundzi, bērnu grāmatu autori Eviju Gulbi, rakstnieci Ingunu Baueri, dzejnieci, dramaturģi Ingu Gaili, rakstnieci, bibliotekāri Maiju Krekli, rakstnieci, žurnālisti Līgu Blauu.

Pasākumi Kursīšu bibliotēkā-informācijas centrā pulcējuši 120 cilvēku lielu auditoriju, gan pieaugušos, gan bērnus no Kursīšiem, Druvas, Nīgrandes, Saldus pilsētas.

Lai iepazītu literātu radošo darbu un personību tika izliktas 7 literatūras un materiālu izstādes, kas tapušas sadarbojoties ar Saldus pilsētas bibliotēku un apkārtējām kaimiņu pagastu bibliotēkām, jo tajās varēja aplūkot arī Saldus novada bibliotēkās pieejamos autoru darbus.

Bildes no pasākumiem pieejamas šeit - http://www.draugiem.lv/Kursisu.biblioteka/gallery/ kā arī www.kursisi.lv un facebook.com bibliotēkas profilā.

Plašāk par projekta pasākumiem - http://www.kursisi.lv/112494/nosledzies-vkkf-atbalstits-projekts-port/

Ziņu sagatavoja:

Mārtiņš Lagzdons


Kursīšu bibliotēkas-informācijas centra vadītājs


Projekta vadītājs


 

Tagi: Portrets tuvplānā, Tikšanās ar literātiem, VKKF projekts