Jelgavas Zinātniskā bibliotēka piedalījās projektā "Bibliotēkas diena dzīvē 2014", kuras ietvaros tika piedzīvots "aklais randiņš" ar grāmatu, atrasta ceļojošā grāmata ar vēstījumu, notika dzejas lasījumu pasākums „Leduspuķes stāsts” un pats galvenais – izveidota jauna īsfilma „Kā mārīte Alise atklāj bibliotēku”.

Filmiņas stāsts vēsta par to, kā mārīte Alise atklāja sev jaunu dārgumu – bibliotēku ar tajā esošajām bagātībām – informācijas centru, izstādi un plašo grāmatu krājumu. Galvenā varone ātri atrod ne vien interesējošo literatūru, kas paver brīnumu pilnu pasauli, bet arī jaunus draugus, tādēļ laiks paskrien nemanot! Video sniedz ieskatu 21.gadsimta bibliotēkā, kuras pakalpojumi, aktivitātes un iespējas spēj pārsteigt arī mūsdienu cilvēku vai šajā gadījumā – mārīti.

Ikvienam sekotājam (draugiem.lv/jzb, twitter: @JZbiblioteka) un lasītājam bija iespēja ielūkoties mūsu ikdienā, kura piesātināta ar dažādiem notikumiem, piedzīvojumiem un aktivitātēm. Ceram, ka izdevās lauzt vismaz dažus stereotipus par bibliotekāra darbu.

 

Īsfilmu var noskatīties Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas youtube.com kanālā.

Ziņu sagatavoja:
Viktorija Buraka
Jelgavas Zinātniskā bibliotēka