Skaistajā pavasara ziedoņa laikā, 8.maijā, Baložu bibliotēkā bija kārtējā Laītāju klubiņa tikšanās. Šoreiz dalījāmies domās par bijušās aizsardzības un iekšlietu ministres Lindas Mūrniece grāmatu "Gandrīz Dienasgrāmata".

Lasītāji atzina, ka viņu uzmanību vispirms šai grāmatai piesaistīja vāka noformējums, kam izmantots mākslinieces Ilzes Bindemanes darbs "Domas iziet vējā" un atzina, ka tam ir laba saskaņa ar  grāmatas saturu. Bijusī politiķe, tagad viesnīcas vadītāja Linda Mūrniece ar šo darbu palaiž vējā vai vienkārši gaisā savas domas un piedzīvoto.

Tā patiesi ir gandrīz dienasgrāmata, ar īsiem aprakstiem, kas izvietoti hronoloģiskā secībā no 2012.gada 1.janvāra līdz  2017.gada 13.februārim. Daļa no tekstiem saistīta ar politiskā darba atmiņām, bet to ir salīdzinoši maz. Lielākā daļa ir Lindas Mūrnieces pārdomas par sabiedrību, ģimeni, attiecībām.

 Lasītāji atzina, ka grāmatas vērtība ir aicinājums uz priecāšanos un labā vairošanu, paskatīties uz savu rīcību, uz savām domām, darīt savas valsts labā, nevis tikai prasīt no tās, pretī neko nedodot, mīlēt sevi, savu valsti, savu ģimeni un darbu. Mūsu ikdienā, dzīvē un sociālajos tīklos jau tāpat ir daudz ļaunā, naida un niknuma.

Nākamā Lasītāju klubiņa tikšanās 5. jūnijā, kad dalīsimies domās par Vizmas Belševicas darbu ”Bille”.

Atgādinām, ka ceturtdien, 17.maijā 18.00 Baložu bibliotēkā viesosies Linda Mūrniece.

Visi laipni aicināti!

Tagi: lasītāju klubiņš, Baložu pilsētas bibliotēka