Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) no 2012.gada 26.-30 martā visā Latvijā rīko Eiropas e-Prasmju nedēļu. Tās mērķis - attīstīt informācijas sabiedrību, veicināt e-prasmju apgūšanu kā bērnu, tā pieaugušo vidē.

                                  

                               

Aizkraukles pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā ik dienas gan apgūst, gan papildina savas datorprasmes desmitiem apmeklētāju. Taču prakse liecina, ka zināšanu nekad nevar būt par daudz. Ik diena datora lietotājiem piedāvā arvien jaunas iespējas un virtuālos vilinājumus gan skolas zināšanu apguvei, gan izklaidei.

Visā e-prasmju nedēļas garumā bērnu nodaļa savus lietotājus aicina iepazīties ar tematisku literatūras izstādi „ Esi e-prasmīgs!”. Laikā no 26.-30. martam   2.- 3.klašu skolēnus aicinām piedalīties dažādās kolektīvās aktivitātēs, kurās ikviens varēs pierādīt savas datorprasmes  un zināšanas ceļojumā pa virtuālo pasauli.

Jaunāko klašu skolēniem tiek piedāvāts Čatiņa konkurss „ Seko man un esi e-prasmīgs!”. Trešklasnieki varēs ņemt dalību uzvedumā un pārrunā „ Kāpējpeļuk, esi e-prasmīgs!”, kā arī pierādīt savas spējas konkursā „ Vai gribi kļūt e-erudīts?”.

 

Ziņu sagatavoja:
Rasma Geikina

Tagi: Konkursi, e-prasmes