ForumsLietotāju apkalpošana — Lieliski apkalpoja.
Autors Ziņa

Pāvels Agejevs

22.02.2012 20:11

Lieliski apkalpoja.

Sveiki. Gribētu jums pastāstīt par šodienas atgadījumu Juglas bibliotēkā. Bibliotekāres vārds bija Maira, vai Mārīte, Marita vai kaut kā tā. Augstskolā uzdeva darbu ar nosaukumu '' Uzņēmējdarbība daiļdarbā ''. Atnācu un jautāju, vai varu reģistrēties jūsu bibliotēkā. Uzreiz pēc mana jautājuma sekoja pretjautajums - priekš kam? Es mazliet apstulbu un teicu, ka vēlos paņemt grāmatu. Teicu, ka nezinu kādu un mums augstskolā teica, ka pašiem pēc savas izvēles ir jāizlasa. Jautāju, vai viņa man varētu palīdzēt ( iepriekš pieminēju, ka man nevajag grāmatu '' Ceplis '' ), jo vienkārši gribējās kaut ko mūsdienīgāku. Viņa atbildēja '' a ja Ceplis nav, ko tad mēs darīsim? '' ( Nu vienkārši fantastiski neloģiski sieviete ved dialogu ). Pēc trim reizēm pasakot, ka Ceplis man nav vajadzīgs viņa teica, ka man nevarot palīdzēt, jo viņa nezin nevienu tādu grāmatu, sakot man un skatoties uz mani tā it kā es būtu kaut kāds, piedodiet par izteicienu '' sūds'', ka redz ko es viņai laiku tērēju, ja nezinu grāmatas nosaukumu vai autoru, tad man nav ko te darīt. ( Kaut gan grāmata mums netika doda, pašam bija jāiezvēlās ). Beigās aizgāju prom, cerēju vienkārši piereģistrēties, lai varētu arī turpmāk lasīt grāmata, jo mums Berģo bibliotēka aizvērās. Pazvanīju savai meitenei, kura dzīvo Zasulaukā. Viņa aizgāja uz savu bibliotēku, palūdza, lai viņa palīdz atrast grāmatas uz tēmu '' uzņēmējdarbība daiļiteratūrā'' , viņai atnesa 6 grāmatas. Visas der, visas lieliskas pat nezinu no kā izvēlēties. Tā ir jāapkalpo cilvēki un tā ir jāstrādā. P.s. - Kundzīte Mairita vai Marita vai kā vēl jūs tur sauc. Paldies, ka jūs tāda esat. Tagad ieteikšu visiem, lai neiet uz turieni, vai vismaz tad, kad jūs tur neēsat. P.S2 - Vai tas ir normāli, ka pat nevarēju mierīgi piereģistrēties? Normāli ir tas, ka pret mani izturās ar necieņu? Tas nekas, ka tā sievietei ir kādi 60 gadi, bet man 23. Robežām ir jābūt.

Bibliotekāre

23.02.2012 11:44

Man bija kauns to lasīt. Šausmīgs kauns!

M.L.

23.02.2012 18:02

Domāju, ka šis ir viens no gadījumiem, ka lielākā daļā bibliotēku šāda attieksme nav novērojama un bibliotekāri strādā pēc vislabākās sirdsapziņas. Varbūt bibliotekārei bija problēmas ar kurām tā nokrāvusies mājās, darbā u.tml., piekrītu tās jāatstāj aiz durvīm un pie klientiem jāvēršas ar vislabākajiem nodomiem. Cerams, ka šis viens gadījums Jūsu pieredzē neliek spriest par visiem bibliotekāriem Latvijā, bet jāsaka jau ka negatīvajam ir daudz lielāka rezonanse nekā pozitīvajam. Iesaku doties uz citu bibliotēku u izmēģināt laimi tur.

Daina Ģeibaka

24.02.2012 10:24

Visas Rīgas Centrālās bibliotēkas, visu bibliotekāru un savā vārdā - atvainojos! Protams, mēs gribam, lai visi mūsu darbinieki strādātu profesionāli un, neraugoties uz to, ka ne jau katru dienu katrs ir labā omā, pret cilvēkiem būtu laipni un atsaucīgi. Vairākumā gadījumu tā tas tiešām ir, par to liecina arī Jūsu meitenes bibliotēkas apmeklējums. No visas sirds gribu aicināt Jūs šī viena nepatīkamā gadījuma dēļ neizdarīt nekādus vispārinājumus un turpināt apmeklēt uz bibliotēku, bet mēs no savas puses darīsim visu iespējamo, lai mūsu lasītājiem no bibliotēkas nebūtu jāaiziet sarūgtinātiem.

es

24.02.2012 14:34

šausmigas gramatikas kļūdas visos tekstos :(

mēs

25.02.2012 22:22

Ja apmeklētājs ir parādnieks citā bibliotēkā, tad bibliotekārs ir tiesīgs nereģistrēt viņu savā filiālē. Protams, nelaipna apkalpošana nav attaisnojama, taču nav raksturīga RCB filiālbibliotēkās.

klients

27.02.2012 10:00

Maira, vai Mārīte, Marita Juglas bibliotēkā! - TURIES!

Pāvels Agejevs

28.02.2012 22:52

Gramatikas kļūdas, tāpēc, ka steidzos + daudz teksta :) Ja es esmu parādnieks? Bibliotekāre pat manu vārdu un uzvārdu nepajautāja :) Un neēsmu parādnieks nevienā bibliotēka :) Vienkārši izvēlēšos citu filiāli. Beigās izlasīju '' Džeka piezīmes''( tā ir tā grāmata, kuru man meitene atveda ). Tur virsū par ir sarkanajā aplī rakstīts '' BIZNESA romāns'' :) Nu bibliotekārei vismas tas būtu jāzin :)

as

01.03.2012 10:05

Piekrītu Pāvelam! Bibliotekāram ir jāpārzin bibliotēkas krājums, tas ir profesionālās kompetences jautājums. Diemžēl, arī es šajā bibliotēkā vairākkārt sastapos ar nekvalitatīvu bibliotekāro apkalpošanu:(

Niks Buks

02.03.2012 17:53

Labdien! Es savukārt gribu pastāstīt, ka šajā Juglas bibliotēkā vienmēr tieku labi apkalpots. Vienmēr, kad skolā jāraksta referāti meklēju palīdzību šeit un vienmēr saņemu reāli daudz materiālu par vajadzīgo tēmu. Neggribu nevienu aizvainot, bet, ja Tava draudzene būtu meklējusi palīdzību šajā bibliotēkā, viņa būtu dabūjusi līdzīgu palīdzību kā tajā citā bibliotēkā. Ja es griežos pēc palīdzības, man arī prasa , kādam nolūkam: referātam skolā, studijām utt., lai zinātu, cik plaša apjoma materiālus man vajag! Es domāju, Jugla rullē, jo tur daudz kas notiek un arī es dažkārt piedalos.

L.D.

02.03.2012 17:58

Esmu šīs bibliotēkas lasītājas, man gan gadu ir divas reizes vairāk kā Pēvelam un es mekllēju savai gaumei atbilstošus romānus. darbinieces jau zina gan manu, gan kā novēroju, citu lasītāju gaumi un palīdz piemeklēt grāmatas gan pēc kataloga,, gan plauktos.

kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv